ZLATÁ PENZIČKA - paleček nahoru !
Zobraziť všechny inzeráty autora: PhDr. Luboš Vrba
ZLATÁ PENZIČKA - to je název moderního spořícího účtu, kde si klienti spoří ve zlatě. A to nejenom na svoji penzi, ale třeba i dětem nebo vnoučatům na vzdělání. Zlatá penzička je produkt prosperující společnosti Zlatá rezerva s.r.o. a zájemci o spoření ve zlatě si měsíčně můžou spořit od 500 do 4000 korun. Dostávají za to fyzické investiční zlato, které je navíc v celé EU osvobozeno od DPH. Firma Zlatá rezerva taky garantuje zpětný odkup zlata. Zlatou penzičku už má uzavřenou několik tisíc klientů z ČR i ze zahraničí a společnost potřebuje rozšířit svůj početný tým o nové, schopné a spolehlivé obchodní zástupce. Jenom doopravdy vážní zájemci o investovaní do zlata a o dobře placenou práci či spolupráci nám můžou napsat na náš email - vrba@pentiaconsulting.cz. Mobil - 730552050.
Web: http://www.pentiaconsulting.cz
Praha a okolí
Praha
Cena: 555 Kč
Kontakt:
PhDr. Luboš Vrba
730585816
12000
Poslať email

Sdílet na Facebooku

ZLATÁ PENZIČKA - paleček nahoru !ZLATÁ PENZIČKA - paleček nahoru !ZLATÁ PENZIČKA - paleček nahoru !ZLATÁ PENZIČKA - paleček nahoru !ZLATÁ PENZIČKA - paleček nahoru !

Podobné inzeráty

ZLATÁ PENZIČKA - paleček nahoru !
ZLATÁ PENZIČKA - paleček nahoru !
555 Kč
(Starožitnosti, sbírky / Zlato, stříbro, šperky)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.