multifunkční tiskárna Epson SX 205
Zobraziť všechny inzeráty autora: jajicek
prodám starší výkonné multifunkční zařízení s inkoustovou barevnou tiskárnou, skenerem a kopírkou určené především pro domácí tisk dokumentů a fotografií. Barevná tiskárna nabízí tisk textu v laserové kvalitě a díky použití inkoustů DURABrite Ultra umožňuje tisknout vysoce kvalitní profesionální fotografie odolné proti vodě, rozmazávání a blednutí. Všechny barevné inkousty jsou oddělené, což je velmi ekonomicky úsporné, jelikož vždy vyměníte pouze tu barvu, která opravdu došla. Zařízení tiskne i kopíruje rychlostí až 34 stran za minutu černobíle, skener zvládá rozlišení 1200 x 2400 dpi. Můžete tisknout také bez použití počítače a to díky čtečce pamětových karet nebo USB rozhraní, které podporuje funkci PictBridge, tedy přímý tisk fotografií z digitálních fotoaparátů.V original balení a 100% stav ! Rychlé jednání - sada XXL náplní grátis !.
Web:
Vysočina
Budišov
Cena: 850 Kč
Kontakt:
Jaromír Mejzlík


Poslať email

Sdílet na Facebooku

multifunkční tiskárna Epson SX 205multifunkční tiskárna Epson SX 205multifunkční tiskárna Epson SX 205multifunkční tiskárna Epson SX 205multifunkční tiskárna Epson SX 205

Podobné inzeráty

multifunkční tiskárna Epson SX 205
multifunkční tiskárna Epson SX 205
850 Kč
(Počítače, notebooky / Tiskárny)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.