Azyl pro milence České Budějovice
Zobraziť všechny inzeráty autora: ceskebudejovicel
Azyl pro milence České Budějovice Vám nabízí možnost kde trávit se svou partnerkou/partnerem intimní společné chvíle v příjemném a diskrétním prostředí v době od 9.00 do 15.00 hodin.
Maximální hygiena a čistota je v Azylu pro milence České Budějovice je vždy na prvním místě. Milenecký azyl se nachází ve výborně dostupné a přesto velmi diskrétní lokalitě v Českých Budějovicích.
Diskrétnost a příjemná intimní atmosféra je v azylu pro milence České Budějovice jednou z hlavních priorit.
Pokoje Mileneckého azylu České Budějovice jsou vybaveny rychlým internetovým Wi-Fi připojením, vlastní koupelnou, WC, minibarem, SAT - LCD televizí s plochou obrazovkou a rádiem.
Azyl pro zamilované a milence České Budějovice je určen maximálně pro jeden pár ve dvoulůžkovém pokoji (2 osoby, které si pobyt předem objednaly a zaplatily). Přítomnost jiných dalších osob na pokoji není povolena.
K Azylu pro milence v Českých Budějovicích je výborná a snadná dopravní dostupnost s možností zdarma a diskrétně zaparkovat uvnitř objektu Milenecké ubytování, na uzavíratelném parkovišti.
Web: http://www.azylpromilencecb.cz
Jihočeský
České Budějovice
Cena: 360 Kč
Kontakt:
Jiří Srba
721589838
37010
Poslať email

Sdílet na Facebooku

Azyl pro milence České BudějoviceAzyl pro milence České BudějoviceAzyl pro milence České BudějoviceAzyl pro milence České BudějoviceAzyl pro milence České Budějovice

Podobné inzeráty

MADAME RIMSKY KORSAKOV olejomalba
MADAME RIMSKY KORSAKOV olejomalba
1980 Kč
(Hobby a volný čas / Ostatní, nezařazené)
Azyl pro milence České Budějovice
Azyl pro milence České Budějovice
360 Kč
(Hobby a volný čas / Ostatní, nezařazené)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.